تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

چسب کاشت چشم گربه ای

  تابحال با چسبهای جدا شده از هشداردهنده‌هایی که مشهور به چشم گربه ای هستند در سطح شهر‌های خودمان مواجه شده ایم که بروی سطح آسفالت چسبیده اند ولی چشم گربه ایها از آن جداشده اند. این نشانه این است که چسب قدرت نگهداری چشم گربه ای را با تنشهایی که با حرکت هرخودرو ایجادمیکند نداشته است. پس راه حل یک چسب قویتر است تا بتواند نیروی چسبنده بیشتری ایجاد کند.

  چسب چشم گربه ای یا چسب ترافیکی اپوکسی برپایه رزین اپوکسی بیسفنول و خشک کن آمینی سریع خشک که ویژگی عمده آن چسبندگی قویتر نسبت به چسبهای پایه پلی استری میباشد. مناسب برای چسباندن انواع چشم گربه ای بروی آسفالت تا ماندگاری بیشتر باعث کاهش هزینه گردد.

  روش استفاده از چسب کاشت چشم گربه ای:

  رزین خمیری شکل خاکستری و خشک کن سفید رنگ را که با وزنهای مشخص شده بروی لیبل متناسب میباشد را جهت استفاده ابتدا به خوبی با هم مخلوط کرده (به مدت 5 دقیقه) جهت بهبود در کیفیت بخوبی مخلوط کنید. روش اعمال در فصول سرد سال میتوان رزین را در محیط گرم یا در کنار حرارت غیر مستقیم بدور از شعله آتش گرم کرده سپس جزء خشک کن را به آن اضافه کرده و با روش فوق مخلوط نمائید و بین 5 دقیقه آنرا نگهدارید و سپس اعمال کنید، این باعث تسریع در سرعت خشک شدن میکند.

  کاتالوگ الکترونیک را ورق بزنید یا کاتالوگ PDF را دانلود کنید.


  رنگهای صنعتی حکیمیان
  این مطلب تا کنون 62 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 15 تير 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : گربه ,کرده ,مخلوط ,رزین ,بروی ,
  چسب کاشت چشم گربه ای

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر