تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

انواع چسب و گروت

   

  چسب اپوکسی ترمیمیچسب اپوکسی ترمیمی

  از روزهای اولیه که رزین اپوکسی ترموست تولیده شده از آن برای چسباندن و ترمیم انواع قطعات فلزی، سرامیکی، بتنی و کاپوزیتی کاربرد داشته و مهمترین دلیل آن در نوع پیوندی است که رزین اپوکسی در هنگام ترکیب با‌هاردنر تشکیل می‌دهد و تغییر در ساختار شیمیایی آن رخ میدهد که این پیوند از نوع پیوند شیمیایی است و چسبندگی قوی بین سطوح ایجاد می‌نماید. در زیر انواع چسبهایی که نوع رزین و‌هاردنر و ترکیبات دیگری که در آنها اضافه کرده ایم محصولات مختلفی برای مصارف مختلف تولید کرده ایم:

  از انواع رزین اپوکسی با خواص انعطاف پذیر و محکم که یک پیوند ناگسستنی در سطوح ایجاد می‌نماید. پس از خشک شدن قابل تراشکاری و ماشین کاری هست و مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالایی دارد و از فیلرهای مخصوص فلزی تولید شده است و به نوعی جوش سرد نامیده میشود. مخصوص ترمیم ترک و خوردگی قطعات فلزی و چدنی.

  چسب بتن آب بندیچسب بتن آب بندی

  آب به عنوان ویرانگر بزرگ (حلال و واسطه واکنش) مهم‌ترین عامل نابودی مصالح ساختمانی به شمار می‌رود. مصالح ساختمانی محافظت نشده می‌توانند صدمات ظاهری و ساختاری جبران‌ناپذیری را در اثر جذب آب متحمل شوند؛ مثل شوره‌زدگی، رشد قارچ و کپک، سیاه شدن نما، پوسته شدن رنگ، طبله کردن و غیره. مسئله مهم دیگر جلوگیری از تضعیف مقاومت بتن مسلح در اثر واکنش‌های آلی سیلیکا ـ قلیایی (ASR)، باران‌های اسیدی، کربنات‌شدگی و جلوگیری از نفوذ کلرید، عامل خوردگی میله‌های فولادی در بتن مسلح می‌باشد.

  مایع غلیظ پلیمری امولسیون است که تا پیش از خشک شدن قابلیت انحلال در آب دارد و پس از خشک شدن به هیچ وجه در آب حل نخواهد شد.با هدف افزایش چسبندگی بتن یا ملات جدید به بتن یا ملات قدیمی‌مورد استفاده قرار می‌گیرد و علاوه بر بالا بردن قدرت چسبندگی باعث کاهش نفوذ پذیری ملات خواهد شد.

  چسب سنگ اپوکسیچسب سنگ اپوکسی

  چسب سنگ اپوکسی یک چسب دوجزئی بر پایه رزین اپوکسی میباشد که جهت چسباندن کلیه قطعات سنگی در صنایع، منازل و ساختمان سازی و نماکاری مورد استفاده قرار میگیرد. چسب سنگ اپوکسی بدلیل دارا بودن‌هاردنر مخصوص سرعت خشک شدن سریعی دارد که بستگی به دمای محیط کارکرد بین ۱۰ الی ۲۵ دقیقه میباشد به اضافه این که قدرت و استحکام نهایی آن بسیار بالاتر از چسب سنگ قدیمی‌ که بر پایه رزین پلی استر است میباشد و از کیفیت ظاهری و داخلی بالایی برخوردار است.

  چسب سنگ اپوکسی مقاومت خوبی در آب دارد و سرما و گرمای هوا و گذشت زمان تاثیری بر مقاومت آن ندارد و برعکس چسبهای سنگ سنتی کاهش حجم ندارد. تغییر حجم چسب سنگ اپوکسی آنقدر ناچیز هست که در مصارف صنعتی جایگاه خاصی پیدا کرده است و صنعتگران جهت نصب سریع سنگ در نمای ساختمانهای بلند مرتبه و یا نمای خشک و حتی پر کردن منافذ قطعات و مدل سازی و غیره از این چسب بهره میگیرند.

  چسب کفپوش تایل <a href= و رولی PVC" />چسب کفپوش تایل و رولی PVC

  چسب کفپوش مایع سفید مناسب برای چسباندن انواع رول و کفپوشهای pvc tile با خواص چسبندگی بالاتر و ضد آب که به راحتی روی کلیه سطوح قابل اجراست و پس از خشک شدن سطح زیرین را آب بند مینماید. بیشترین اشکالات چسب‌های کفپوش پس از ضعف در ایجاد چسبندگی ضعف در آب بند کردن سطح زیرین سیمانی یا موزاییکی میباشد که باعث جدا شدن یا طبله کردن کفپوش بعلت جمع شدن رطوبت زمین در زیر کفپوش میگردد.

  پس برای رفع آن نیاز به فرمولی جدید با مواد اولیه بروز میباشد که بتواند سطح زمین را آببند کند تا چسبندگی طولانی تری ایجاد نماید و درنتیجه کفپوشی با طول عمر بالاتر داشته باشیم.چسب کفپوش آب بند برپایه امولسیون‌های الاستومری حلال آب هست و به راحتی با آب و سیمان مخلوط میشود و در عین انعطاف پذیری سختی بالایی دارد و برتری آن در وجود میکرو سیلیس‌ها و نانو جاذب‌های موجود در آن نیز میباشد. چسب کفپوش پایه آب حلال نفتی ندارد و تقریبا بدون بو بوده در عین اینکه دوستدار محیط زیست میباشد.

  چسب آناروبیکچسب آناروبیک

  چسب آناروبیک یا آنایروبیک بر اساس رزینهای آکریلیک که در غیاب هوا و با یون فلزی ترکیب شده و خشک میشوند تا عاملی برای یک چسبندگی با دوام را ایجاد کنند. بزرگترین تولید کننده این محصول شرکت هنکل آلمان می‌باشد که سهم عمده ای از بازار ایران و جهان را داراست. براساس نوع کاربرد کدهای مناسبی براساس تعاریف ذیل انتخاب میگردد:

  مجموعه ای از چسبهای تک جزئی برپایه رزینهای آکریلیک که در مجاورت فلزات و در غیاب هوا عمل می‌کنند و امروزه جایگزین مناسبی برای بسیاری از اتصالات مکانیکی شده اند. تک جزیی بودن و استفاده آسان، خشک نشدن در تماس با هوا، خشک شدن سریع، مقاومت فیزیکی و شیمیایی، مقاومت در برابر لرزش باعث رشد سریع مصرف آن شده است. واکنش فلزات مختلف در برابر این مواد یکسان نمیباشد. جایگزین مناسبی برای پیچ و گیره، واشر و غیره است. تمام محصولات هلدتایت دارای استانداردهای نظامی‌مختلف و ایزو هستند.

  چسب کاشت چشم گربه ایچسب کاشت چشم گربه ای

  تابحال با چسبهای جدا شده از هشداردهنده‌هایی که مشهور به چشم گربه ای هستند در سطح شهر‌های خودمان مواجه شده ایم که بروی سطح آسفالت چسبیده اند ولی چشم گربه ایها از آن جداشده اند. این نشانه این است که چسب قدرت نگهداری چشم گربه ای را با تنشهایی که با حرکت هرخودرو ایجادمیکند نداشته است. پس راه حل یک چسب قویتر است تا بتواند نیروی چسبنده بیشتری ایجاد کند.

  چسب چشم گربه ای یا چسب ترافیکی اپوکسی برپایه رزین اپوکسی بیسفنول و خشک کن آمینی سریع خشک که ویژگی عمده آن چسبندگی قویتر نسبت به چسبهای پایه پلی استری میباشد. مناسب برای چسباندن انواع چشم گربه ای بروی آسفالت تا ماندگاری بیشتر باعث کاهش هزینه گردد.

  گروت اپوکسیگروت اپوکسی

  گروت اپوکسی 1000 مخلوطی سه جزئی با بنیان رزین‌های اصلاح شده اپوکسی به همراه تقویت کننده‌های معدنی می‌باشد که با حصول مقاومت فشاری بسیار زیاد ماده ایده آلی برای عملیات سنگین مهندسی و نصب ماشین آلات دینامیک و ایستا می‌باشد.

   

   

  گروت پایه سیمانیگروت پایه سیمانی

  گروت سیمانی (گروت پایه سیمانی) حاوی سنگدانه‌های سيليسی با ضريب اصطكاكی بالا و بزرگترين سنگدانه اسمی‌8mm برای اتصال بيس پليت و فونداسيونهای ويژه همراه با بارگذاری ديناميكی كه ضريب اصطكاك بين صفحه ستون و فونداسيون برای طراح مهم بوده، طراحی گرديده است. گروت سیمانی مخلوط شده و آماده مصرف است كه به هيچ افزودنی بجز آب برای آماده شدن جهت مصرف نياز ندارد. گروت سیمانی با كارايی بالا و راحتی در مصرف می‌باشد بنابراين به عنوان يك گروت با رنج وسيع مصرف در سازه‌های سنگين صنعتی كاربرد گسترده دارد. گروت‌های سیمانی براي تزريق و پر كردن فضاهای خالی زیر صفحه ستون‌ها و حتی شکاف‌های کوچک به كار مي‌روند و پس از سخت شدن به مقدار كنترل شده‌ منبسط مي‌شوند.

  خمیر کاشت میلگردخمیر کاشت میلگرد

  مخلوطی دو جزئی با بنیان رزین‌های اپوکسی که با بهره گیری از افزودنی‌های شیمیایی قابلیت چسبندگی آن تقویت شده است. سرعت خشک شدن آن سریع بوده و برای کاشت یا اتصال مجدد میل گرد در دیوار و سقف سازه‌های بتنی کاربرد دارد. این محصول را با نامهای دیگری همچون انکور بولت یا انکر بولت و خمیر کاشت میلگرد چسب اپوکسی نیز می‌نامند.

   

  پودر ترمیم بتونپودر ترمیم بتون

  ترميم كننده بتن، ملات آماده بر پايه سيمان با دانه بندي مناسب و بدون انقباض مي باشد كه با توجه به پليمرهاي فعال شونده اي كه در ساخت اين ماده ترميمي به كار رفته از چسبندگي قابل توجهي به سطوح زيركار برخوردار بوده و مقاومت فشاري بالائي را تحمل مي نمايد.


  رنگهای صنعتی حکیمیان
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 15 تير 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : اپوکسی ,گروت ,چسبندگی ,مقاومت ,میباشد ,سیمانی ,رزین اپوکسی ,برای چسباندن ,گروت سیمانی ,گروت اپوکسی ,بنیان رزین‌های ,برای چسباندن انواع ,سطوح ای ,
  انواع چسب و گروت

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر