خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

رزین نانو نامریی

   

  و مات)" href="http://www.epoxi.info/wp-content/gallery/nama/facade.jpg" data-description=" " data-image-id="523" data-src="http://www.epoxi.info/wp-content/gallery/nama/facade.jpg" data-thumbnail="http://www.epoxi.info/wp-content/gallery/nama/thumbs/thumbs_facade.jpg" data-title="facade.jpg">رزین نانو نامرییرزین نانو سیلیکون نامریی خالص محلول در حلالهای نفتی برای آنانی که نمیخواهند سطح دیواری جرم پذیر داشته باشند و از برق رزینهای جلای خوششان نمی‌آید یک رزین تولید کردیم از بهترین محصولات شرکت واکر آلمان که علاوه بر ایجاد پوشش چرب نانویی و محلول ضدآب به سطح زیرین نیز اجازه تنفس هم میدهد و پس از خشک شدن نیز مشخص نیست و نامریی میگردد.

  این رزین سیلیکونی پس از اعمال ضد آب انواع قلیا، غبار و دوده می‌باشد و قابلیت اجرا بروی سطوح نمناک را نیز دارد.در اتمسفر و یا حفره‌های بستر واکنش میدهد و درنتیجه با فعال سازی مواد فعال خود مقدار کمی‌الکل آزاد کرده و این ماده فعال سیلیکونی جذب آب در بستر را کاهش میدهد و باعث جلوگیری از نفوذپذیری بخارات اسیدی و قلیایی اتمسفر به سطح ما میگردد درحالیکه مویرگها و منافذ سطح بتن برای تنفس آن پوشیده نخواهد شد.

  رزین نانو نامریی قابل استفاده بروی انواع:

  • آجر
  • بتن و سیمان
  • فوم بتن
  • سمنت بورد
  • نمای مینرال و بایرامیکس
  • رنگ نما و نمای کنیتکس
  • مواد معدنی سنگ‌های طبیعی و مصنوعی

  ** برای ضدآب نمودن زیرکار گچ مناسب نمیباشد **

  بهترین روش اجرا اعمال خیس بروی خسی حداقل دولایه و بیشتر می‌باشد به نوعی که مواد فعال موجود بتوانند واکنش لازمه را برای ایجاد یک سطح مقاوم را بدهد. سطح را قبل از اعمال خیس ننمایید و از خیس نبودن آن مطمین باشید ( نم موجود در بتن قابل قبول می‌باشد).

  مقدار مصرف بنا به نفوذپذیری سطح با اعمال نمونه در محل قابل محاسبه میباشد و درنهایت پیشنهاد ما بین 50گرم برای سنگهای طبیعی و مستحکم الی 250 گرم برای سیمان نرمه و فوم بتن میباشد.

  کاتالوگ الکترونیک را ورق بزنید یا کاتالوگ PDF را دانلود کنید.


  رنگهای صنعتی حکیمیان
  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فعال ,رزین ,اعمال ,مواد ,قابل ,می‌باشد ,مواد فعال ,رزین نانو ,
  رزین نانو نامریی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر